1 ZWD دلار زیمبابوه به LRD دلار لیبریا


اخرین بروزرسانی : Thu, 27 Feb 2020 23:08:54 +0000

1
دلار زیمبابوه
یا 1 ZWD به LRD: =
0 L$
دلار لیبریا
قیمت ارز : 0.00000


اخرین بروزرسانی : Thu, 27 Feb 2020 23:08:54 +0000

دلار زیمبابوه vs دلار لیبریا. 10 روز گذشته
Date دلار زیمبابوه دلار لیبریا
Sunday, 08/24/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Saturday, 08/23/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Sunday, 08/17/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Saturday, 08/16/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Saturday, 08/09/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Sunday, 08/03/2014 1 ZWD = 0.25421 LRD
Saturday, 08/02/2014 1 ZWD = 0.25421 LRD
Sunday, 07/27/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Saturday, 07/26/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
Sunday, 07/20/2014 1 ZWD = 0.25560 LRD
زمان واقعی نمودار ZWD/LRD or (دلار زیمبابوه / دلار لیبریا)
دلار زیمبابوه به دلار لیبریا و دلار لیبریا به دلار زیمبابوه
ZWD LRD ZWD LRD
5 ZWD = 5.0000 LRD 5.0000 ZWD = 5 LRD
10 ZWD = 10.0000 LRD 10.0000 ZWD = 10 LRD
20 ZWD = 20.0000 LRD 20.0000 ZWD = 20 LRD
50 ZWD = 50.0000 LRD 50.0000 ZWD = 50 LRD
100 ZWD = 100.0000 LRD 100.0000 ZWD = 100 LRD
300 ZWD = 300.0000 LRD 300.0000 ZWD = 300 LRD
500 ZWD = 500.0000 LRD 500.0000 ZWD = 500 LRD
1000 ZWD = 1000.0000 LRD 1000.0000 ZWD = 1000 LRD
مبدل ارز
ZWD